Bankiety

Pomożemy Państwu zaplanować i zorganizować niejeden bankiet. Z-ca dyrektora Centrum Kongresowego, wraz z pracownikami restauracji Werona dołożą wszelkich starań, aby przygotować dla Państwa przyjęcie odpowiadające wysokim standardom europejskim.
Przyjęcia organizowane w Centrum Kongresowym Witek przebiegają płynnie m. in. dzięki szerokiej ofercie usług dodatkowych, które zapewniamy tj.: parkingi na ok.350 stanowisk , baza noclegowa w Hotelu****Witek oraz sala bankietowa na 350 osób.
Przygotowania do tych eventów poprzedzone są spotkaniami z doświadczonym konsultantem, który dostosuje menu, dekorację, oraz drobne szczegóły tak, aby Państwa impreza była dopracowana w każdym detalu.
Nasz zespół pomoże zarówno w zapewnieniu w pełni wyposażonej w multimedia sali i zaplecza gastronomicznego, ale także oprawy muzycznej, transportu oraz innych niezbędnych elementów udanego bankietu.
Posiadamy szeroką gamę dodatkowych atrakcji, które sprawią że spotkanie będzie miało niepowtarzalny charakter i na długo pozostanie w pamięci gości.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

 

 

Restauracja Werona

Kontakt

+48 12 66 23 500

Kraków Modlniczka
ul.Handlowców 12